25
نوامبر

واتساپ امکان تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی

واتساپ امکان تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی فوروارد شده را آزمایش می‌کند

واتساپ امکان تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی:امکان تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی در آخرین نسخه‌ی بتای واتساپ برای آیفون مشاهده شد.

اوایل امسال بود که امکان افزایش سرعت پخش پیغام‌های صوتی به واتساپ اضافه شد. با استفاده از این قابلیت می‌توان سرعت پخش‌شدن صوت افراد را ۱٫۵ الی دو برابر افزایش داد. حال واتساپ این امکان را برای فایل‌های صوتی و موسیقی‌ها آزمایش می‌کند.

اگر پیغام‌های صوتی شخصی را در چت‌های دیگر فوروارد کنید تبدیل به فایل صوتی می‌شود و دیگر امکان تغییر سرعت پخش وجود نخواهد داشت. درنتیجه این قابلیت در این حالت یا در حالتی‌که فایل صوتی را از جایی دیگر در واتساپ آپلود می‌کنید، کاربرد خواهد داشت.

کنترل سرعت پخش صدای فایل های صوتی در واتساپ iOS

به‌گزارش اندرویدپلیس، وب‌سایت WABetaInfo در آخرین نسخه‌ی بتای واتساپ برای آیفون به وجود قابلیت تغییر سرعت پخش فایل‌های صوتی پی برده است اما هنوز در نسخه‌ی اندروید این ویژگی یافت نشده است.

واتساپ دو ویژگی امنیتی جدید برای این پیام‌رسان معرفی کرد

با توجه‌به عملکرد آهسته‌ی واتساپ در توسعه‌ی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید پیام‌رسان خود، این قابلیت هرچند کوچک و جزئی اما به همین زودی‌ها دردسترس عموم قرار نمی‌گیرد چراکه مراحل تست و آزمایش ویژگی‌های جدید در واتساپ معمولا مدت زیادی به طول می‌انجامد. در هر حال همانند سایر امکاناتی که هم‌اکنون در واتساپ فراهم شده‌اند، انتشار عمومی این قابلیت پس از گذراندن مراحل آزمایشی برای هر دو پلتفرم محتمل است.