03
اکتبر

ايرانسل نسخه وب پيشرفته اپليكيشن ايرانسل من را ارائه كرد

ايرانسل نسخه وب پيشرفته اپليكيشن ايرانسل من را ارائه كرد:ایرانسل من یک اپلیکیشن کاربردی آشنا برای افرادی که از خدمات اپراتور ایرانسل استفاده می کنند. این نرم افزار که برای گوشی های موبایل اندروید به خوبی در دسترس کاربران قرار داشته، اکنون نسخه وب اپلیکیشن پیشرفته خود را نیز برای کاربران IOS هم ارائه کرده است.

نسخه وب اپلیکیشن پیشرفته ایرانسل من

ایرانسل با بهره‌ گیری از فناوری جدید وب‌ اپلیکیشن‌پیشرفته (PWA) نسخه جدیدی از نرم‌ افزار کاربردی «ایرانسل من» را ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با کمک فناوری جدید وب‎ اپلیکیشن‌ پیشرفته (Progressive WebApplication) محدودیت‌ های اعمال شده توسط شرکت اپل برای کاربران iOS به صورت دائمی از بین خواهد رفت و کاربران نرم‌ افزار کاربردی «ایرانسل من» می‌ توانند بدون نیاز به بروزرسانی جدید؛ این نرم‌ افزار را روی دستگاه خود اجرا کنند.

رفع مشکل دسترسی به نرم افزار ایرانسل من برای کاربران IOS

مشترکان «ایرانسل من» که کاربر iOS هستند می‌ توانند در مرورگر گوشی خود می توانند نشانی زیر را کپی یا باز کنند. برای این کار:

  • مرورگر خود را باز کنید 
  • و پس از ورود به صفحه «ایرانسل من»، در نوار پایین صفحه گزینه Export را انتخاب و روی گزینه Add to Home Screen کلیک کرده و گزینه Add را انتخاب کنید. پس از این، آیکون نرم‌ افزار کاربردی «ایرانسل من» به صفحه نرم‌ افزارهای گوشی اضافه خواهد شد و مشترک می‌ تواند با کلیک بر روی آن وارد برنامه شود.

ايرانسل نسخه وب پيشرفته اپليكيشن ايرانسل من را ارائه كرد:چندی قبل شرکت اپل محدودیت‌ هایی را برای برخی نرم‌ افزارهای کاربردی ایرانی اعمال کرد که هم‌ راستا با آن در ایران دسترسی به برخی از نرم‌ افزارهای کاربردی مختل شد. ایرانسل با بکارگیری تکنولوژی جدید وب‌ اپلیکیشن‌پیشرفته (PWA) نسخه جدیدی از نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» را جهت بهره‌ گیری هرچه بهتر مشترکان خود از خدمات این نرم‌ افزار ارائه کرده است.

ممکن است پس از دانلود و باز کردن مرورگر خود بازهم در باز کردن سایت ها و دسترسی به آنها مشکل داشته باشید. این موضوع شاید به ذخیره سابقه جستجو شما بازگردد.

تمام نرم افزار های مرورگر وب فهرستی از وبسایت هایی که شما از آنها بازدید کردید را نگه خواهند داشت. در هر زمانی که بخواهید می‌توانید این سوابق و موارد سرچ شده را حذف کنید. در این صورت شما می توانید با پاک کردن تاریخچه مرورگر وب خود، هم سرعت دسترسی خود را افزایش دهید و هم اینکه به رفع مشکل باز نشدن سایت ها بپردازید.توجه داشته باشید استفاده از مرورگر اکسپلور دیگر منسوخ شده است و شما نباید از این مرورگر استفاده کنید. به جای آن سعی کنید بهترین مرورگر را برای باز کردن سایت ها انتخاب نمایید.