15
اکتبر

تصویر منتسب‌به شیائومی ۱۳، نمای پشتی این گوشی را با طراحی جدید نشان می‌دهد

تصویر منتسب‌به شیائومی ۱۳، نمای پشتی این گوشی را با طراحی جدید نشان می‌دهد

تصویر منتسب‌به شیائومی ۱۳، نمای پشتی این گوشی را با طراحی جدید نشان می‌دهد:تصویر منتسب به شیائومی ۱۳ پنل پشتی این گوشی را با طراحی جدید نشان می‌دهد. به‌نظر می‌رسد پرچم‌دار جدید شیائومی همچنان سه دوربین اصلی دارد.

ماه گذشته‌ی میلادی تصویر منتسب به شیائومی ۱۳ پرو در فضای آنلاین فاش شد، البته در آن تصویر صرفاً نمای جلویی دستگاه را دیدیم. تصویر فاش‌شده نشان می‌داد شیائومی ۱۳ پرو نمایشگری با لبه‌ی خمیده دارد که در بالای آن حفره‌ی دوربین سلفی دیده می‌شود.

تصویر منتسب‌به شیائومی ۱۳، نمای پشتی این گوشی را با طراحی جدید نشان می‌دهد:براساس آنچه نوت‌بوک‌چک می‌نویسد، تصویر دیگری از گوشی‌های سری Xiaomi 13 فاش شده است. گفته می‌شود شماری از رسانه‌های چینی اولین بار در ماه گذشته‌ی میلادی از این تصویر جدید استفاده کرده‌اند، اما سخنی از شیائومی ۱۳ به میان نیاورده‌اند. اکنون گفته می‌شود تصویر موردبحث نمای پشتی شیائومی ۱۳ را نشان می‌دهد.

تصویر منتسب به پنل پشتی شیائومی ۱۳
  • جزئیات بیشتری درباره گوشی‌های پرچم‌دار سری شیائومی ۱۳ فاش شد

تصویر منتسب‌به شیائومی ۱۳، نمای پشتی این گوشی را با طراحی جدید نشان می‌دهد:به‌نظر می‌رسد شیائومی در تلاش است طراحی استفاده‌شده برای جزیره‌ی دوربین شیائومی می ۱۱ اولترا را برای شیائومی ۱۳ بهینه کند. شیائومی ۱۳ در پنل پشتی سه دوربین دارد. عبارت LASER در جزیره‌ی دوربین این گوشی جلب توجه می‌کند. احتمالاً شیائومی به‌دنبال استفاده از سیستمی مشابه حسگر لایدار آیفون است. مدتی پیش پوستر فاش‌شده‌ی شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو، طراحی دیگری را برای دوربین‌های پشتی این گوشی‌ها به نمایش گذاشت.

شیائومی احتمالاً گوشی پرچم‌دار جدیدش را با صفحه‌نمایش ۶٫۳۶ اینچ فول HD پلاس و پردازنده‌ی Snapdragon 8 Gen 2 عرضه می‌کند. این پردازنده فعلاً معرفی نشده است.