26
سپتامبر

شیائومی ظرفیت باتری و سرعت شارژ گوشی Civi 2 را اعلام کرد

شیائومی ظرفیت باتری و سرعت شارژ گوشی Civi 2 را اعلام کرد

شیائومی ظرفیت باتری و سرعت شارژ گوشی Civi 2 را اعلام کرد:شیائومی با انتشار پوستری جدید، ظرفیت باتری و سرعت شارژ گوشی سیوی 2 را اعلام کرده است. این گوشی به‌زودی رونمایی می‌شود.

در روزهای اخیر، شیائومی انتشار اطلاعات اولیه‌ی گوشی سیوی ۲ را شروع کرده است. به‌نوشته‌ی GSMArena، جدیدترین پوستر شیائومی به بهره‌مندی این دستگاه هوشمند از باتری ۴٬۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی اشاره می‌کند. شیائومی می‌گوید Civi 2 بدنه‌ای سبک و باریک دارد و از فناوری شارژ ۶۷ وات پشتیبانی می‌کند. ظاهراً باتری سیوی ۲ در ۴۰ دقیقه به‌طورکامل شارژ می‌شود.

  • تصویر رسمی گوشی Civi 2 شیائومی نشانگر بهره‌گیری از حفره کپسولی مشابه آیفون ۱۴ است
  • مشخصات احتمالی شیائومی CIVI 2 پیش‌ از رونمایی منتشر شد

شیائومی ظرفیت باتری و سرعت شارژ گوشی Civi 2 را اعلام کرد:شیائومی می‌گوید گوشی سیوی 2 در پنل پشتی به سه دوربین مجهز است. دوربین اصلی از حسگر ۵۰ مگاپیکسلی Sony IMX766 و لنزی با دیافراگم f/1.8 استفاده خواهد کرد. پنل جلویی این گوشی نیز قرار است میزبان دو دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی باشد که درون حفره‌ای کپسولی قرار می‌گیرند. این حفره ما را یاد داینامیک آیلند آیفون می‌اندازد. مشخص نیست که حفره‌ی شیائومی سیوی ۲ همچون آیفون‌های جدید اپل تعاملی است یا نه.

در رندرهای شیائومی سیوی ۲، شاهد رنگ سفید این دستگاه با بافتی موج‌دار بوده‌ایم. مشخص نیست سیوی ۲ در چه رنگ‌های دیگری دردسترس قرار می‌گیرد. شیائومی در روزهای آینده سیوی ۲ را رونمایی می‌کند تا با تمامی ویژگی‌های این گوشی هوشمند آشنا شویم.