13
سپتامبر

گوگل برخلاف انتظار احتمالاً پیکسل بوک را در سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد کرد

گوگل برخلاف انتظار احتمالاً پیکسل بوک را در سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد کرد

گوگل برخلاف انتظار احتمالاً پیکسل بوک را در سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد کرد:طبق گزارشی جدید گوگل برنامه‌های خود را برای عرضه‌ی پیکسل بوک در سال ۲۰۲۳ لغو کرده است.

گوگل با معرفی اندروید 12L و پیکسل واچ جدید تلاش‌های خود را برای گسترش فعالیت‌هایش در بخش‌های دیگری مثل تبلت‌ها، افزایش داد. غول جست‌وجوی اینترنت قصد داشت سال آینده لپ‌تاپ‌ جدیدی به بازار عرضه کند. گزارش‌های قبل حاکی از آن بود که این شرکت تصمیم دارد از پیکسل بوک جدیدی رونمایی کند که اکنون به‌نظر می‌رسد این پروژه لغو شده‌ است.

به‌نوشته‌ی GSMArena، لغو پروژه‌ی پیکسل‌ بوک، بخشی از تصمیمات اخیر گوگل برای کاهش هزینه‌های این برند بود و اعضایی که روی این محصول کار می‌کردند به بخش‌های دیگر منتقل شدند. مدیر سخت‌افزار گوگل قبلاً گفته بود که این شرکت در آینده قصد دارد پیکسل بوک را روانه‌ی بازار کند.

یکی از سخنگویان گوگل به ورج گفت:

گوگل برنامه‌های محصولات آینده یا اطلاعات پرسنل را به‌اشتراک نمی‌گذارد. بااین‌حال، ما متعهد به ساخت و حمایت از مجموعه‌ای از محصولات هستیم که برای کاربران، نوآورانه و مفید هستند و در مواقعی که اولویت‌ها را تغییر می‌دهیم، اعضای تیم‌ها به بخش‌های دیگر انتقال داده خواهند شد و در سایر سرویس‌ها از آن‌ها بهره می‌بریم.

گوگل برخلاف انتظار احتمالاً پیکسل بوک را در سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد کرد:گوگل در تاریخ ۶ اکتبر سخت‌افزار جدیدی ازجمله پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو جدید، پیکسل واچ جدید را معرفی خواهد کرد و برخی شایعات حاکی از آن است که امکان دارد سخت‌افزار جدید Nest Home را نیز در این رویداد ببینیم. این شرکت همچنین در مسیر عرضه‌ی یک دستگاه تاشو پیکسل است که احتمالاً سال آینده رونمایی خواهد شد.