11
سپتامبر

گوگل رنگ‌بندی کامل پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را به‌نمایش گذاشت

گوگل رنگ‌بندی کامل پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را به‌نمایش گذاشت

 

گوگل رنگ‌بندی کامل پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را به‌نمایش گذاشت:گوگل علاوه‌بر تأیید نام تجاری Tensor G2 به‌عنوان بخشی از رویداد ۶ اکتبر (۱۴ مهر ۱۴۰۱) خود، رنگ‌بندی کامل گوشی‌های سری پیکسل ۷ را نیز رونمایی کرد.

هنگامی‌که گوگل اولین‌بار صفحه‌ی مخصوص معرفی پیکسل ۷ را در ماه می منتشر کرد، چند ویدئو از نگاه اولیه به این گوشی‌ها به‌اشتراک گذاشت و نسل بعدی تراشه‌ی تنسور خود را به‌عنوان سیستم-روی-چیپ (SoC) مفید‌تر و شخصی‌شده‌تر توصیف کرد که ویژگی‌های جذابی برای ثبت عکس و فیلم، امنیت و تشخیص گفتار ارائه خواهد داد.

  • اولین گوشی تاشو گوگل احتمالاً اواخر اسفند یا اوایل فروردین سال آینده معرفی خواهد شد
  • پیکسل 7 پرو گوگل در ویدیو جعبه‌گشایی رؤیت شد

غول جست‌وجوی اینترنت اکنون نام تجاری Tensor G2 را تأیید کرده و رنگ‌بندی‌های کامل گوشی‌های پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را نیز به‌نمایش گذاشته است.

به‌گزارش 9to5Google، مدل مشکی و سفید هر دو نسخه‌ی پیکسل ۷ کاملاً یکسان به‌نظر می‌رسند؛ اما نوارهای دوربین در این گوشی‌ها متفاوت است. درواقع، دوربین پیکسل ۷ پرو مثل لبه‌های آن جلا داده شده است؛ درحالی‌که پیکسل ۷ از حالت مات بهره می‌برد. علاوه‌براین، در عکس‌های جدیدی که گوگل از این گوشی‌ها منتشر کرده است، لبه‌های کناری خمید‌ه‌تر از پیش‌نمایش‌های اصلی به‌نظر می‌رسند.

گوگل رنگ‌بندی کامل پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را به‌نمایش گذاشت:پیکسل ۷ پرو در سه رنگ جذاب عرضه خواهد شد که تصاویر آن را در بالا مشاهده می‌کنید. در این عکس‌ها، باند آنتن نیز در مرکز لبه‌ی بالای دستگاه دیده می‌شود. طبق گزارش‌ها، گوگل ششم اکتبر جزئيات و مشخصات کامل پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را معرفی خواهد کرد.