29
ژوئن

مدل پایه Nothing Phone 1 احتمالاً با قیمت ۴۰۰ دلار فروخته خواهد شد

مدل پایه Nothing Phone 1 احتمالاً با قیمت ۴۰۰ دلار فروخته خواهد شد

مدل پایه Nothing Phone 1 احتمالاً با قیمت ۴۰۰ دلار فروخته خواهد شد:براساس گزارشی جدید، انتظار می‌رود Nothing Phone 1 در سه مدل شامل نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی با رم ۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایتی با رم ۸ گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایتی با رم ۱۲ گیگابایتی عرضه شود. قیمت مدل پایه‌ای این محصول نیز حدود ۴۰۰ دلار اعلام شده است.

استارتاپ Nothing تبلیعات زیادی برای اولین گوشی هوشمند خود موسوم به Nothing Phone (1) کرده است که نشان می‌دهد این دستگاه از طراحی جالب و امکانات منحصربه‌فردی بهره خواهد برد. اگرچه این دستگاه در ایالات متحده عرضه نخواهد شد، جدیدترین شایعات به برچسب قیمتی نسخه‌های مختلف آن اشاره می‌کند.

به‌گزارش فون‌آرنا، اطلاعات به‌دست‌آمده از وب‌سایت RootMyGalaxy نشان می‌دهد Nothing Phone 1 در سه مدل عرضه خواهد شد. به‌گفته‌ی این وب‌سایت، مدل پایه‌ی این گوشی هوشمند با ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی و ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم با قیمت ۳۱ هزار روپیه (معادل ۴۰۰ دلار) در هند عرضه خواهد شد.

قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایتی Nothing Phone 1 با رم ۸ گیگابایتی ۳۲ هزار روپیه (حدود ۴۲۰ دلار) و قیمت قوی‌ترین مدل آن با ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی و ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم ۳۶ هزار روپیه (حدود ۴۵۰ دلار) اعلام شده است. طبق برنامه‌ریزی‌ها، این گوشی در رویداد ۱۲ جولای (۲۱ تیر ۱۴۰۱) رسماً معرفی خواهد شد. البته این شرکت قبلاً رویداد دیگری در سوئیس برگزار کرد و گوشی هوشمند خود را به‌طورمحدود درمعرض دید تعدادی از خبرنگاران قرار داد.

Nothing Phone 1 / گوشی موبایل ناتینگ فون 1

Nothing Phone 1 احتمالاً با تراشه +Snapdragon 778G و رم ۸ گیگابایت عرضه می‌شود

مدل پایه Nothing Phone 1 احتمالاً با قیمت ۴۰۰ دلار فروخته خواهد شد:نتایج به‌دست‌آمده از گیک‌بنچ برای گوشی Nothing Phone 1 نشان می‌دهد این دستگاه از تراشه‌ی Snapdragon 778G Plus بهره خواهد برد. این در حالی‌ است که قبلاً شایعه شده بود اولین گوشی این شرکت به تراشه‌ی Snapdragon 7 Gen1 مجهز خواهد شد.

اکنون تقریباً همه‌ی مشخصات و ویژگی‌های Nothing Phone 1 را می‌دانیم و فقط برخی مشخصات دیگر مثل عملکرد دوربین آن مشخص نیست. به‌نظر می‌رسد کارل پی، مؤسس شرکت Nothing، موفق شده است با استراتژی خود، توجهات زیادی را به اولین گوشی هوشمند این برند جلب کند و باید دید پس از عرضه‌ی این دستگاه، آیا شاهد موفقیت آن و استقبال خریداران خواهیم بود یا این محصول نیز مانند برخی پروژه‌های مشابه ازجمله گوشی Essential PH-1 با شکست مواجه خواهد شد.