12
ژوئن

HTC گوشی پرچم‌دار بعدی خود را با تمرکز بر متاورس

HTC گوشی پرچم‌دار بعدی خود را با تمرکز بر متاورس هفتم تیرماه معرفی می‌کند

HTC گوشی پرچم‌دار بعدی خود را با تمرکز بر متاورس :HTC پس از چندسال غیبت، اکنون تأیید کرد که گوشی پرچم‌دار بعدی‌اش را در تاریخ ۲۸ ژوئن (هفتم تیر ۱۴۰۱) معرفی خواهد کرد.

اچ‌تی‌سی یکی از معدود سازندگان گوشی‌های هوشمند است که پیش از این به فناوری بلاک چین و رمزارزها پرداخته بود. اگرچه ما هیچ عددی درمورد گوشی‌های هوشمند مبتنی‌بر بلاک چین این برند موسوم به Exodus 1 و Exodus 1s نداریم؛ اما به‌نظر می‌رسد این شرکت تایوانی حداقل درحال‌حاضر تمایلی به سرمایه‌گذاری روی فناوری بحث‌برانگیز ندارد.

به گزارش فون‌آرنا، HTC اوایل سال جاری، برنامه‌های خود را برای عرضه‌ی یک گوشی پرچم‌دار جدید با تمرکز بر متاورس فاش کرد. شایعات حاکی از آن است برخلاف گوشی‌های مبتنی‌بر بلاک چین، پرچم‌دار آینده‌ی این شرکت بر فناوری واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) متکی خواهد بود؛ اما سایر ویژگی‌های آن دردسترسی نیست. ابتدا قرار بود پرچم‌دار متاورس‌محور در ماه آوریل رونمایی شود اما اچ‌تی‌سی تصمیم گرفت آن را به تاریخ دیگری موکول کند.

شرکت تایوانی HTC امروز تأیید کرد که گوشی هوشمند رده‌بالای HTC Viverse به‌طور رسمی در ۲۸ ژوئن (هفتم تیر ۱۴۰۱) معرفی خواهد شد. این اولین پرچم‌دار این شرکت است که پس از HTC U12 Plus معرفی می‌شود؛ گوشی هوشمندی که چهارسال قبل عرضه شد.

رونمایی پرچم‌دار آینده HTC با تأخیر مواجه شد

HTC گوشی پرچم‌دار بعدی خود را با تمرکز بر متاورس :با توجه به تجربه‌ی گسترده‌ی اچ‌تی‌سی در فناوری واقعیت مجازی، شاید گوشی Viverse این شرکت دستگاه جذابی باشد. خبر بد این است که اگر این گوشی به‌اندازه‌ی کافی موفق نباشد، احتمال دارد شاهد عرضه‌ی آن به بازارهای خارج از تایوان نباشیم. درحال‌حاضر به‌نظر می‌رسد این محصول ازطریق اپراتورهای محلی مثل GarEasTone، Chunghwa Telecom و Taiwan Mobile دردسترس خریداران قرار خواهد گرفت.