ورد پرس از مقرون به صرفه‌ترین وب‌سایت ساز خود رونمایی کرد
12
ژوئن

ورد پرس از مقرون به صرفه‌ترین وب‌سایت ساز خود رونمایی کرد

ساختن وب‌سایت رویایی تان به زودی و به لطف به روز رسانی جدید عرضه شده توسط وردپرس بیش از هر زمان دیگری آسان‌تر خواهد شد.

ساختن وب‌سایت رویایی تان به زودی و به لطف به روز رسانی جدید عرضه شده توسط وردپرس بیش از هر زمان دیگری آسان‌تر خواهد شد.
 
وردپرس به تازگی با عرضه پلتفرمی جدید که ماهانه تنها 5 دلار قیمت دارد، ویژگی هایی نظیر میزبانی مدیریت شده وردپرس و ترافیک نامحدود سایت را تحت عنوان “قیمت انقلابی” برای کاربران عرضه کرده است.
 
برنامه استارتر وردپرس گزینه جدیدی برای کاربران است. این برنامه در واقع بین برنامه پرو این کمپانی و گزینه رایگان و پایه‌ای قرار می‌گیرد که در حال حاضر جهت انتخاب توسط ورد پرس ارائه شده اند. ورد پرس در اعلامیه این گزینه نوشته است که:« از ساختن مخاطبین خود با وبلاگ گرفته تا به اشتراک گذاری کسب و کار، طراحی، تخصص یا تجربیات خود با جهان. اگر به دنبال این هستید که کار خود را قابل مشاهده و بصری کنید، برنامه استارتر شما را تحت پوشش قرار می‌دهد.»
 
مشترکان این پلتفرم جدید به مجموعه کاملی از ابزار‌ها دسترسی خواهند داشت که به آنها در تنظیم و شخصی سازی یک وب‌سایت کمک می‌کند. این برنامه به جای دامنه پایه wordpress.com با دامه‌های شخصی .com آغاز می‌شود. کاربران در زمان ساخت وب‌سایت شان می‌توانند از حافظه 6 گیگابایتی این برنامه برای ذخیره عکس‌ها و فیلم‌ها استفاده کنند.

همچنین مشترکان این برنامه می‌توانند به صورت پیشفرض و در کنار ابزار خود ورد پرس به بخش تجزیه و تحلیل گوگل نیز دسترسی داشته باشند. این کمپانی اظهار داشته است که همکاری اش با گوگل در این زمینه موجب می‌شود که دارندگان وب سایت‌ها دید کامل تری نسبت به اطلاعاتی نظیر افرادی که سایتشان را مشاهده می‌کنند، محتوایی که آنها را درگیر می‌کند و… داشته باشند.
 
علاوه بر این آن دسته از افرادی که قصد دارند از وب‌سایت خود برای فروش محصولاتشان استفاده کنند نیز از برنامه استارتر ورد پرس بهره مند خواهند شد. آنها می‌توانند با خرید این اشتراک به شماری از ابزار مفید پرداخت آنلاین از قبیل بلوک دکمه پرداخت که انجام پرداخت‌ها را سریع‌تر می‌کند، دسترسی پیدا کنند.
 
آنها همچنین با داشتن بلوکی به نام کمک‌های مالی می‌توانند به روشی برای دریافت انعام یا کمک مالی دسترسی پیدا کنند و نیز بلوک محتوای برتر به انها اجازه می‌دهد که گزینه‌ای برای فروش یک باره، ماهانه یا سالانه محتوای پولی وب‌سایت خود در اختیار داشته باشند.
 
علاوه بر این وردپرس مدعی شده است که به زودی شماری از افزونه‌ها را برای مشترکان برنامه استارتر عرضه خواهد کرد که می‌توانند از طریق آنها به قابلیت‌های جدیدی دسترسی پیدا کنند.