ارتقای نحوه به‌روزرسانی‌ها در فروشگاه مایکروسافت ویندوز ۱۱
12
ژوئن

ارتقای نحوه به‌روزرسانی‌ها در فروشگاه مایکروسافت ویندوز ۱۱

شرکت مایکروسافت در حال آزمایش قابلیت‌هایی برای فروشگاه مایکروسافت در ویندوز ۱۱ است که نحوه مدیریت به‌روزرسانی‌ها را بهبود می‌بخشد و از به‌روز رسانی برنامه‌های در حال اجرا جلوگیری می‌کند.

در حال حاضر برخی از برنامه‌های فروشگاه هنگام به‌روزرسانی بسته می‌شوند و دوباره باز می‌شوند. در وضعیت فعلی اگر فروشگاه مایکروسافت را باز کنید و برنامه‌های به‌روزرسانی را انتخاب کنید، ممکن است کاری که در حال انجام آن هستید متوقف شود. با به‌روزرسانی جدید، این اشکال برطرف خواهد شد.

به‌روزرسانی فروشگاه همچنین شامل ناوبری سریع‌تر می‌شود و یافتن برنامه‌ها برای دانلود و نصب در ویندوز ۱۱ را کمی راحت‌تر خواهد کرد.

در کنار این پیشرفت‌های ناوبری، پشتیبانی اصلی Arm64 را نیز معرفی می‌کند، بنابراین فروشگاه مایکروسافت در دستگاه‌هایی مانند مانند سرفیس پرو ایکس بسیار سریع‌تر خواهد بود.

علاوه بر این موارد در حال گسترش پشتیبانی از فروشگاه پاپ‌آپ خود به برنامه‌های اندروید است.  اگر در حال مرور وب باشید و یک برنامه اندرویدی را در اپ استور آمازون پیدا ‌کنید، ویندوز ۱۱ یک پنجره فروشگاهی پاپ‌آپ را نشان می‌دهد تا به شما امکان نصب سریع آن را بدهد.

این به‌روزرسانی‌ها ماه‌های آینده برای همه کاربران ویندوز ۱۱ در دسترس خواهد بود. مایکروسافت همچنین در حال آزمایش یک ویژگی بازیابی جدید برای فروشگاه مایکروسافت است که به کاربران ویندوز ۱۱ اجازه می‌دهد تا به سرعت برنامه‌ها را روی رایانه شخصی جدید دوباره نصب کنند.