05
آوریل

راه‌اندازی خدمات Cloud Desktop توسط هواوی

راه‌اندازی خدمات Cloud Desktop توسط هواوی

 

راه‌اندازی خدمات Cloud Desktop توسط هواوی:سرانجام هواوی خدمات دسکتاپ جدید «هواوی کلاد» (Huawei CLOUD) را معرفی کرد. این سرویس براساس معماری ابری هواوی طراحی و ساخته شده و می‌تواند خدمات جدید مختلفی مانند ایجاد تغییرات پیکربندی پویا و گسترش منابع را حین اتصال به اینترنت دراختیار شما قرار دهد.

به گزارش هواوی‌سنترال، هواوی کلاد دسکتاپ دارای ویژگی‌های زیر است:

استقرار سریع

هواوی کلاد سرویس دسکتاپی مبتنی‌بر SaaS (Software-as-a-Service) است و می‌توانید بلافاصله پس از خرید آن را مورد استفاده قرار دهید. به‌طور کلی می‌توان از آن به‌راحتی استفاده کرد و بسیار انعطاف‌پذیر است.

مدیریت کارآمد

سیستم ابری جدید هواوی از یکسان‌سازی و استانداردسازی سیستم‌عامل‌های کاربر و اپلیکیشن‌‌های تجاری ازطریق قالب‌های استاندارد پشتیبانی کرده و مدیریت استاندارد پلتفرم‌های اداری فناوری اطلاعات را محقق می‌کند.

مشارکت سیار

صرف نظر از مکان و تجهیزات اداری، کارمندان می‌توانند در هر زمان و مکانی به‌طور مستقیم به فضای اداری دسترسی داشته باشند. پوشش جهانی شبکه هواوی کلاد نوید عملکرد روان را می‌دهد.

تجربه‌ی روان

راه‌اندازی خدمات Cloud Desktop توسط هواوی:تجارت الکترونیک، بازی‌ها، شبیه‌سازی صنعتی، طراحی لباس و سایر صنایع مشابه نیاز به رندر رنگ‌های مختلف به درست‌ترین شکل ممکن در دستگاه‌های اداری هستند. با کمک Huawei Delivery Protocol، هواوی کلاد دسکتاپ می‌تواند تجربه اداری نرم و لذت بخش بصری با کیفیت بالا را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

امنیت داده‌ها

راه‌اندازی خدمات Cloud Desktop توسط هواویمسائل امنیتی مانند حملات ویروسی، افشای اطلاعات، دسترسی غیرقانونی و نظارت بر داده‌ها مشکلی برای تقریباً همه شرکت‌ها هستند. هواوی کلاد دسکتاپ دارای سه مکانیسم امنیتی است: Device Access، Transmission Pipeline و Cloud Platform. علاوه‌براین، موارد دیگری نیز وجود دارند که از سیستم شما محافظت می‌کنند.