billy-markus-dogecoin
04
آوریل

بیلی مارکوس، هم‌بنیانگذار دوج کوین: تنها 3 هزار دلار از این پروژه درآمد داشتم

بیلی مارکوس، هم‌بنیانگذار دوج کوین: تنها 3 هزار دلار از این پروژه درآمد داشتم : «بیلی مارکوس»، یکی از بنیانگذاران دوج کوین که از محبوب‌ترین میم کوین‌های بازار است و توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند، درآمد چشمگیری از این پروژه کسب نکرده و به گفته خودش اگر ساعت‌هایی که روی پروژه گذاشته جمع بسته شود، به حداقل دستمزد دریافتی هم نمی‌رسد.

با وجودی که این پروژه زمانی ۸۰ میلیارد دلار ارزش داشت، ولی حالا معلوم شده که دوج کوین نتوانسته ثروت چندانی را برای خالقان خود به همراه داشته باشد. بیلی مارکوس که در حال حاضر در توییتر با نام کاربری «Shibetoshi Nakamoto» فعال است، در نهایت فاش کرد که آنقدرها هم از این پروژه درآمد نداشته است.

بیلی مارکوس، هم‌بنیانگذار دوج کوین: تنها 3 هزار دلار از این پروژه درآمد داشتم

هم‌بنیانگذار دوج کوین از کلاهبرداران آنلاین ناراضی است

بیلی مارکوس، هم‌بنیانگذار دوج کوین: تنها 3 هزار دلار از این پروژه درآمد داشتم : دوج کوین که در واقع یکی از محبو‌ب‌ترین میم ‌کوین‌های بازار است، توانسته توجه سرمایه‌گذاران خرد را به خود جلب ‌کند. بیلی مارکوس با بیش از 1.2 میلیون فالوور در توییتر نسبت به آزار و اذیت بیش از حد و توهین کلاهبرداران آنلاین ابراز نارضایتی کرد و اعلام کرد که چنین مواردی او را به شدت آزار داده است.

همچنین وی به این موضوع اعتراف کرد که بعد از راه اندازی پروژه دوج کوین تنها توانسته حدود 3 هزار دلار درآمد کسب کند.

وی به این موضوع اشاره کرده که با در نظر گرفتن ساعت های واقعی که صرف انجام این کار کرده (به غیر از زمانیکه برای ایجاد اولیه پروژه گذاشته است)، احتمالا کمتر از حداقل دستمزد درآمد داشته است.

در سال 2015، یکی دیگر از بنیانگذاران دوج کوین یعنی «جکسون پالمر» تصمیم گرفت از این پروژه خارج شود. وی در آن مقطع زمانی معتقد بود که رمزارزها ابزار استثماری هستند و با همین رویکرد در نهایت از این پروژه خارج شد. وی همچنین اضافه کرد که ای کاش در سال 2015 تمام کوین‌های خود را نمی‌فروخت.

بیلی مارکوس همچنین در مورد برخی پروژه‌های میم کوین صحبت کرد و به این موضوع اشاره کرد که وعده‌هایی که چنین میم کوین‌هایی به سرمایه گذاران می‌دهند گاهی وعده‌های مضحکی است. وی به ویژه با شیبا اینو که در سال ۲۰۲۱ همراه با دوج کوین محبوبیت پیدا کند، مشکل دارد.

اطلس سیستم بزرگترین ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس در سراسر کشور
اطلس سیستم بزرگترین ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس در سراسر کشور