08
مارس

رندرهای جدید طراحی مانیتور میان‌رده اپل را پیش از معرفی نشان می‌دهند

رندرهای جدید طراحی مانیتور میان‌رده اپل را پیش از معرفی نشان می‌دهند

رندرهای جدید طراحی مانیتور میان‌رده اپل را پیش از معرفی نشان می‌دهند:طبق اعلام یوتیوبری به‌ نام لوک میانی، اپل در رویداد Peek Performance امشب خود از نمایشگر مقرون‌به‌صرفه‌ی جدیدش رسماً رونمایی خواهد کرد.

لوک میانی رندرهایی از مک استودیو را به‌ اشتراک گذاشته است و در کنار آن اعلام کرده که اپل از نمایشگر جدید و مقرون‌به‌صرفه‌ی خود نیز رونمایی خواهد کرد. به گفته‌ی میانی، حاشیه‌های این مانیتور ۲۷ اینچی نسبت به نمایشگر پرو دیسپلی XDR کمی بزرگ‌تر خواهد بود. بدنه‌ی پشتی این محصول نیز بدون الگو و ساده خواهد بود. رندرهای منتشرشده نشان می‌دهد این نمایشگر از طراحی مشابه آی‌مک ۲۴ اینچی اپل بهره خواهد برد اما روی قاب جلویی آن هیچ درگاهی دیده نمی‌شود.

رندر مانیتور ۲۷ اینچی اپل

رندرهای مک استودیو پیش از رویداد اپل دردسترس قرار گرفت

برندرهای جدید طراحی مانیتور میان‌رده اپل را پیش از معرفی نشان می‌دهند:رندرهای جدید طراحی مانیتور میان‌رده اپل را پیش از معرفی نشان می‌دهند:به گزارش مک‌رومرز، مینگ‌چی کو روز گذشته اعلام کرد که اپل امسال یک نمایشگر جدید مقرون‌به‌صرفه در ابعاد ۲۷ اینچ معرفی خواهد کرد. البته وی اشاره کرد که این مانیتور از فناوری میکرو LED بهره نخواهد برد. اگر شایعه‌ی امروز واقعیت داشته باشد، این محصول به‌زودی به‌بازار عرضه خواهد شد. در گزارش‌های اخیر اشاره‌ی دقیقی به قیمت این مانیتور جدید نشده است، اما برچسب قیمتی ۱۰۰۰ دلاری برای این محصول منطقی به‌نظر می‌رسد.

رویداد اپل امشب برگزار خواهد شد که می‌توانید خبرهای مرتبط با آن را به‌طور لحظه‌ای از زومیت دنبال کنید.