06
مارس

گلکسی F23 سامسونگ مجهز به اسنپدراگون 750G در ۱۷ اسفند معرفی می‌شود

گلکسی F23 سامسونگ مجهز به اسنپدراگون 750G در ۱۷ اسفند معرفی می‌شود

گلکسی F23 سامسونگ مجهز به اسنپدراگون 750G در ۱۷ اسفند معرفی می‌شود:صفحه‌ی فرود گلکسی F23 در خُرده‌فروشی آنلاین Flipkart هند دیده شده است که نشان می‌دهد این گوشی صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و اسنپدراگون 750G خواهد داشت.

ماه گذشته، گلکسی F23 سامسونگ در بنچمارک گیک‌بنچ فهرست شد و حالا در گزارشی جدید از جی‌اس‌ام‌آرنا، تاریخ معرفی آن مشخص شده است. شرکت تجارت الکترونیک هندی Flipkart صفحه‌ی فرود‌ی را راه‌اندازی کرد که علاوه‌بر تأیید تاریخ رونمایی در هفته‌ی آینده، نشان می‌دهد گوشی مذکور از تراشه‌ی اسنپدراگون 750G کوالکام بهره می‌برد. بدین‌ترتیب، جزئیات کامل در روز سه‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ (۸ مارس)، ساعت ۱۰ صبح به‌وقت تهران دردسترس قرار می‌گیرد.

گلکسی F23 از نمای جلو و پشت

گلکسی F23 به صفحه‌نمایشی با وضوح +FHD مجهز می‌شود. افزون‌براین، غول کره‌ای اعلام کرده است که جزو اولین گوشی سری F با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و محافظ گوریلا گلکس ۵ خواهد بود. این گوشی سامسونگ در پنل پشتی از دوربین سه‌گانه میزبانی خواهد کرد و دوربین سلفی آن درون بریدگی قطره‌ای در پنل جلویی قرار خواهد داشت.

گلکسی F23
  • گلکسی A13 و A23 سامسونگ با صفحه‌نمایش ۶٫۶ اینچی و دوربین ۵۰ مگاپیکسل رونمایی شدند

گلکسی F23 سامسونگ مجهز به اسنپدراگون 750G در ۱۷ اسفند معرفی می‌شود:همچنین، صفحه‌ی فرود گلکسی F23 در وب‌سایت شرکت تجارت الکترونیک Flipkart نشان می‌دهد که در پایین بدنه‌ی گوشی مذکور جک ۳٫۵ میلی‌متری ص دا و پورت USB-C و پنجره‌ی مشبک بلندگو دیده می‌شود. نسل قبلی، یعنی گلکسی F22، با قیمت رقابتی ۱۷۰ دلار (۱۴۰ یورو) وارد بازار شد و انتظار می‌رود که گلکسی F23 جدید نیز در همین بازه‌ی قیمتی عرضه شود.