27
فوریه

نمایشگر اولد گلکسی اس ۲۲ اولترا از مواد قدیمی سال گذشته ساخته شده است

نمایشگر اولد گلکسی اس ۲۲ اولترا از مواد قدیمی سال گذشته ساخته شده است

نمایشگر اولد گلکسی اس ۲۲ اولترا از مواد قدیمی سال گذشته ساخته شده است:سامسونگ در ساخت نمایشگر اولد گلکسی اس ۲۲ اولترا، از مواد قدیمی‌ سال گذشته موسوم به M11 استفاده کرده است؛ موادی که در ساخت پنل‌ اولد گلکسی اس ۲۱ اولترا نیز استفاده شده است.

سامسونگ اوایل ماه جاری سری گلکسی اس ۲۲ خود را در رویداد گلکسی آنپکد ۲۰۲۲ معرفی کرد. از بین سه‌ مدل پرچم‌دار جدید، گلکسی اس ۲۲ اولترا، از بهترین و قدرتمندترین سخت‌افزار و فناوری‌های سامسونگ بهره می‌برد. یکی از قابلیت‌های مهم این گوشی پرچم‌دار، صفحه‌نمایش بسیار باکیفیت و روشن آن است. اکنون مشخص شده است که سامسونگ از مواد اولیه‌ی سال گذشته برای ساخت نمایشگر اولد این مدل استفاده کرده است.

به‌گزارش گیزموچاینا، رسانه‌ی The Elec اعلام کرده است که مواد اولد موجود در گلکسی اس ۲۲ اولترا همان مواد به‌کاررفته در گلکسی اس ۲۱ است که این مواد را با نام M11 می‌شناسیم. البته سطح روشنایی نمایشگر اس ۲۲ اولترا درمقایسه‌با مدل سال گذشته افزایش یافته و اکنون به رقم درخورتوجه ۱۷۵۰ نیت رسیده است.

سامسونگ الکترونیکس معمولاً در سری گلکسی اس خود، از مواد جدیدی در نمایشگر اولد این محصولات استفاده می‌کند. این شرکت از سری گلکسی اس ۱۰ تا گلکسی اس ۲۱ این روند را دنبال و حالا با معرفی سری اس ۲۲، روند اشاره شده را متوقف کرده است.

نمایشگرهای تولید واحد سامسونگ‌دیسپلی از مجموعه مواد سری M برای پنل‌های اولد استفاده می‌کند؛ پنل‌هایی که در محصولات سامسونگ و اپل استفاده می‌شوند. مجموعه مواد اولد، شامل پیکسل‌های قرمز، سبز و آبی و همچنین پرایم است.

منابع The Elec اعلام کرده‌اند شاید سامسونگ برای کنترل هزینه‌ها، تصمیم گرفته است از فناوری قدیمی‌تری استفاده کند تا بتواند با تمرکز بیشتر روی فروش سری اس ۲۲ کار کند. این در حالی است که براساس آماری که به‌تازگی دردسترس قرار گرفته، میزان پیش‌سفارش گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲ درمقایسه‌با گلکسی اس ۲۱ حدودا دو برابر شده است.

گلکسی اس ۲۲ پلاس نیز از مجموعه مواد M11 استفاده می‌کند که درمقایسه‌با M10 به‌کاررفته در گلکسی اس ۲۱ پلاس، ارتقا یافته است. بااین‌حال، گلکسی اس ۲۲ استاندارد نیز همچنان با مواد M10 قدیمی‌تر عرضه شده و از این‌نظر درمقایسه‌با گلکسی اس ۲۱ استاندارد تغییری نکرده است.

نمایشگر اولد گلکسی اس ۲۲ اولترا از مواد قدیمی سال گذشته ساخته شده است:علاوه‌براین، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از مجموعه مواد M9 برای گوشی‌های هوشمند میان‌رده و پایین‌رده‌ی ۲۰۲۲ خود است. در مقام مقایسه، باید اشاره کنیم این شرکت از مواد M8 در گوشی‌های میان‌رده و رده‌پایین سال ۲۰۲۰ خود بهره گرفته است. آخرین نسل مواد اولد سامسونگ M12 نام دارد که در نسل بعدی گوشی‌های تاشو و سری آیفون ۱۴ استفاده خواهد شد. انتظار می‌رود سامسونگ‌دیسپلی پنل‌های اولد را با مواد قدیمی‌تر سری E با قیمتی ارزان‌تر به برندهای چینی سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند بفروشد.