معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها
19
فوریه

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها : این روزها بسیاری از افراد عمده‌ی تمرکز‌شان را روی ورزش‌ها و تمرین‌های فیزیکی گذاشته‌اند و همین باعث شده که از تمرینات ذهنی غافل باشند. شاید دلیل اصلی این موضوع هم این باشد که بر خلاف تمرینات فیزیکی، در تمرینات ذهنی نمی‌توان تغییرات و پیشرفت‌ها را خیلی راحت اندازه‌گیری کرد و همین عامل باعث شده که انگیزه بسیاری را برای تقویت ذهن از بین ببرد.

اما در این مقاله، می‌خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که روی تقویت ذهن متمرکز شده و پیشرفت ذهنی شما را اندازه‌گیری می‌کند. با ما همراه باشید تا اپلیکیشن NeuroNation را به طور کامل به شما معرفی کنیم.

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها
اپلیکیشن NeuroNation از طریق بازی و سرگرمی، تلاش می‌کند مهارت‌هایی مثل دقت، منطق، سرعت و حافظه‌ی شما را روز به روز تقویت کند. در واقع با گیمیفیکیشن، هدف بسیار ارزشمندی را دنبال می‌کند و همین باعث شده که بین میلیون‌ها کاربر اپلیکیشن محبوبی باشد

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها : در ابتدای ورود به برنامه ویدیویی جهت معرفی اپلیکیشن وجود دارد که در صورت عدم تمایل می‌توانید آن را تماشا نکنید. پس از آن یک تست ارزشیابی به شما داده می‌شود که طی آن فاکتورهای مختلفی مثل توجه، حافظه، منطق و سرعت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و نمره‌ی آن، مبنایی برای معرفی تمرین‌ها و بازی‌هایی به شماست که مهارت‌های ذهنی‌تان را از جنبه‌های مختلف تقویت کنید.

پس از پایان تست و اعلام نتیجه، برنامه از شما می‌پرسد که در چه رنج سنی‌ای قرار دارید و با توجه به آن نقاط ضعف شما را اعلام می‌کند. در واقع نوعی مقایسه بین شما و افراد هم سن‌تان که از سلامت کامل ذهنی بهره می‌برند صورت می‌گیرد، سپس تمرینات به همراه برنامه هفتگی و بازی‌های مختلفی جهت تقویت و بهبود نقاط ضعف‌تان به شما معرفی می‌شود.

به عنوان مثال برای تقویت دقت و حافظه تست ریاضی جمع و تفریق از شما گرفته می‌شود که باید طی زمان خاصی به هر تعداد سوال که می‌توانید پاسخ دهید. پس از آن عملکرد‌تان با میانگین افراد هم سن مقایسه می‌شود و جهت کم کردن هرچه بیشتر این فاصله، اپلیکیشن تمرینات سخت‌تری را به شما معرفی می‌کند.

معرفی اپلیکیشن NeuroNation؛ بازی بزرگ باهوش‌ها

یکی از نکات مثبت برنامه این است که برنامه‌ی هفتگی استفاده از اپلیکیشن را شما تعیین می‌کنید که این موضوع سبب می‌شود که احساس تحت کنترل بودن نکنید و این برنامه باشد که خودش را با شما تطبیق می‌دهد. برای برنامه هفتگی مثلا می‌توانید که تعیین کنید که چند روز در هفته قصد استفاده از اپلیکیشن را دارید و چه مدت زمانی را مایلید برای هر روز اختصاص دهید. البته بازی‌های درون برنامه آن قدر جالب و سرگرم‌کننده هستند که شاید متوجه گذر زمان نشوید و مدت بیشتری را صرف انجام بازی‌ها کنید.

یکی از مشکلاتی که شخصا هنگام استفاده از اپلیکیشن متوجه آن شدیم این است که گاهی لمس صفحه با تأخیر عمل می‌کند و شاید مجبور شوید که گزینه مورد نظرتان را دوبار انتخاب کنید. این موضوع می‌تواند باعث شود که مدت زمان بیشتری را صرف انجام یک مرحله کنید و به همین دلیل در آن مرحله بازی‌های کمتری را به اتمام برسانید.

اما در مجموع اپلیکیشن NeuroNation برنامه‌ی خوبی است و با ارائه برنامه‌ای جامع می‌تواند به تقویت حافظه و قدرت ذهنی شما کمک کند.

اطلس سیستم بزرگترین ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس در سراسر کشور
اطلس سیستم بزرگترین ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس در سراسر کشور