آموزش ساخت حساب کاربری اینستاگرام
17
فوریه

آموزش ساخت حساب کاربری اینستاگرام

در این مقاله، با مراحل ساخت حساب کاربری اینستاگرام با کمک گوشی هوشمند آشنا خواهید شد.ساخت حساب کاربری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است که در چند مرحله‌ی کوتاه می‌توان انجامش داد. مراحل ایجاد حساب اینستاگرام در گوشی‌های اندرویدی و آیفون یکسان است. اگر تاکنون ساخت حساب کاربری جدید در اینستاگرام را تجربه نکرده‌اید، کافی است که مراحل ساده زیر را دنبال کنید. با زومیت همراه باشید.

ساخت حساب کاربری اینستاگرام

پس از دانلود و نصب اپ اینستاگرام آن را اجرا کنید. در صفحه‌ی ابتدایی، با دو گزینه‌ی Create New Account و Log In رو‌به‌رو خواهید شد. گزینه‌ی Log In زمانی کاربرد دارد که بخواهید وارد حساب اینستاگرام از‌قبل‌ساخته‌شده شوید. برای ساخت حساب جدید، باید روی گزینه‌ی Create New Account ضربه بزنید.

ساخت حساب اینستاگرام

در صفحه‌ی بعدی، می‌توانید به‌ انتخاب خود با کمک شماره‌ تلفن‌همراه یا ایمیلتان حساب جدیدی ایجاد کنید. برای ایمن‌کردن حساب و بازیابی راحت‌تر آن در آینده، بسته به روش انتخابی (شماره یا ایمیل)، بهتر است پس از ساخت حساب ایمیل یا شماره تلفن‌همراهتان را وارد کنید. یعنی اگر به‌کمک شماره‌تلفن حساب را ایجاد کردید، پس از ساخت حساب، آدرس ایمیلتان را نیز اضافه کنید.

پس از واردکردن شماره تلفن‌همراه یا ایمیل روی Next ضربه بزنید.

ساخت حساب اینستاگرام

اکنون اینستاگرام از شما می‌خواهد کد تأیید ارسال‌شده به شماره تلفن‌همراه یا ایمیلتان را وارد کنید. پس از وارد‌کردن کد، روی Next ضربه بزنید. اگر کدی به‌دستتان نرسیده است، روی Resend Code بزنید تا کد دوباره برایتان ارسال شود.

ساخت حساب اینستاگرام

در مرحله‌ی بعد، باید نام و رمزعبورتان را وارد کنید. برای ذخیره‌ی رمزعبور، می‌توانید گزینه‌ی Remember Password را تیک بزنید. اگر می‌خواهید مخاطبانتان با حساب اینستاگرام همگام شود، روی دکمه‌ی Continue and Sync Contacts ضربه بزنید؛ درغیراین‌صورت، دکمه‌ی Continue without Syncing Contacts را انتخاب کنید.

ساخت حساب اینستاگرام

در مرحله‌ی بعد، اینستاگرام از شما می‌خواهد که تاریخ تولدتان را وارد کنید. پس از واردکردن تاریخ، روی Next ضربه بزنید.

ساخت حساب اینستاگرام

در صفحه‌ی بعد، اینستاگرام از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید وارد حساب کاربری جدیدتان شوید یا خیر. برای ورود، گزینه‌ی Sign Up و برای تغییر نام کاربری گزینه‌ی Change Username را انتخاب کنید.

ساخت حساب اینستاگرام

سپس، اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که دوستان فیسبوکتان را ازطریق اتصال حساب کاربری اینستاگرام به فیسبوک در اینستاگرام پیدا کنید. اگر به این کار تمایل ندارید، گزینه‌ی Skip و درغیراین‌صورت، دکمه‌ی Connect to Facebook را انتخاب کنید.

ساخت حساب اینستاگرام

در مرحله‌ی بعد، می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Add a photo تصویری برای پروفایلتان انتخاب کنید. اگر به این کار تمایل ندارید، گزینه‌ی Skip را انتخاب کنید. توجه کنید که تصویر پروفایل و نام و نام کاربری را بعداً ازطریق تنظیمات حسابتان می‌توانید تغییر دهید.

ساخت حساب اینستاگرام

درصورتی‌که در همین مرحله تصویر پروفایل را انتخاب کنید، می‌توانید آن را به‌عنوان اولین پست اینستاگرامتان به‌اشتراک بگذارید. اگر نمی‌خواهید تصویر پروفایل پست شود، باید تیک گزینه‌ی Also share this photo as a post را بردارید. در آخر، روی روی Next ضربه بزنید.

ساخت حساب اینستاگرام

در مرحله‌ی بعدی اینستاگرام تعدادی از حساب‌های اینستاگرامی پرطرفدار را برای دنبال‌کردن به شما پیشنهاد می‌کند. از همین صفحه‌ی People suggestions می‌توانید حساب‌های دلخواهتان را دنبال یا مخاطبان و دوستان فیسبوکتان را به حساب اینستاگرامتان متصل کنید.

ساخت حساب اینستاگرام

اکنون حساب کاربری اینستاگرام شما آماده استفاده است. در بخش پروفایل، با لمس دکمه‌ی Edit profile می‌توانید اطلاعات کاربری خود را ویرایش کنید.

ساخت حساب اینستاگرام

به همین سادگی و با طی‌کردن چند مرحله‌ی کوتاه گفته‌شده می‌توانید حساب کاربری جدیدی در اینستاگرام ایجاد کنید.