09
فوریه

نخستین ویدئو از گلکسی تب S8 اولترا در دنیای واقعی

تماشا کنید: نخستین ویدئو از گلکسی تب S8 اولترا در دنیای واقعی

 نخستین ویدئو از گلکسی تب S8 اولترا در دنیای واقعی:ویدئوی منتشر شده از گلکسی تب اس ۸ اولترا طراحی و برخی قابلیت‌های این تبلت پرچم‌دار سامسونگ را نشان می‌دهد.

به‌گزارش فون‌آرنا، حساب کاربری DemonixLeaks در توییتر ویدئویی از گلکسی تب اس ۸ اولترا با صفحه‌نمایش بزرگ ۱۴٫۶ اینچ و ناچ را نشان می‌دهد. افزون‌براین، می‌توان S Pen را مشاهده کرد که به صورت مغناطیسی در پشت (کنار تنظیمات دوربین) متصل می‌شود. ویدئوی فاش‌شده همچنین نشان می‌دهد که کاربران چگونه می‌توانند از گلکسی تب اس ۸ و گلکسی اس ۲۲ با هم برای تولید محتوا استفاده کنند.

کاور کیبورد سامسونگ به‌عنوان لوازم جانبی برای گلکسی تب S8‌ اولترا نیز در این ویدئو قابل مشاهده است. از طرفی دیگر احتمالاً غول کره‌ای تجربه‌ی چندوظیفه‌ای را در تبلت‌های پرچم‌دار خود که انتظار می‌رود رابط کاربری One UI 4.1 بر‌ پایه‌ی اندروید ۱۲ را اجرا کنند، بهبود بخشیده باشد.

هرآنچه از خانواده گلکسی اس تب ۸ انتظار داریم

نخستین ویدئو از گلکسی تب S8 اولترا در دنیای واقعی: سامسونگ تبلت گلکسی تب اس ۸ اولترا را در کنار دو مدل تب اس ۸ و تب اس ۸ پلاس، امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ در جریان رویداد آنپکد ۲۰۲۲ معرفی خواهد کرد. این مراسم ساعت ۱۸:۳۰ به‌وقت تهران آغاز می‌شود و زومیت این مراسم را به‌صورت زنده پوشش خواهد داد.