09
فوریه

اپل AI Music را خرید

اپل AI Music  را خرید
اپل AI Music را خرید: خرید اپل یک استارتاپ مستقر در لندن با نام AI Music است که با استفاده از هوش مصنوعی برای فروشندگان، ناشران، متخصصان تناسب اندام و آژانس‌های خلاق، نوآوری‌های صوتی تولید می‌کند.
کاربردهای AI music
اپل AI Music راخرید: که می‌تواند از طریق هوش مصنوعی موسیقی تولید کند. این شرکت با فناوری خود می‌تواند قطعه‌های صوتی پویایی تولید کند که بر اساس تعامل کاربران تغییر می‌کند. به عنوان مثال در طول ورزش، موسیقی‌ها می‌توانند بر اساس ضربان قلب کاربر تغییر کنند و حتی با شدت تمرین آن‌ها تنظیم شوند.
تعامل AI music و فناوری های پیشین اپل

کاربرد فناوری‌های AI Music برای اپل
سازنده آیفون می‌تواند از فناوری‌های این شرکت به روش‌های مختلفی در محصولات و خدمات خود بهره ببرد. به عنوان مثال، آهنگ‌هایی که بر اساس ریتم قلب کاربران تنظیم می‌شود برای اپل فیتنس+ می‌توانند مفید باشند، در برنامه مدیریت عکس اپل فوتوز نیز می‌تواند با استفاده از آن برای اسلایدهای کاربران موسیقی‌های متناسب ارائه کند. علاوه بر این، برای تقویت صدای هوم‌پاد مینی و اپل موزیک نیز احتمالا کاربرد خواهد داشت

بلومبرگ در گزارش خود خاطرنشان می‌کند که اپل AI Music را خرید و این خرید ابرکمپانی اپل در چند هفته گذشته اتفاق افتاده و از اوایل ژانویه، حساب شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت شخصی این شرکت از دسترس خارج شده‌اند و تنها لینکدین آن‌ها باقی مانده است که در صفحه توضیحات آن‌ها نوشته شده:

«AI Music به برندها، توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران صوتی امکان دسترسی به مجموعه موسیقی هوشمند خود را ارائه می‌کند. هدف ما این است که به مشتریان خود این امکان را بدهیم تا موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنند و آن را به طور مستقیم ویرایش کنند تا با نیازهای خود متناسب باشد.»

اپل(Primephonic) را در تابستان سال جاری خریداری کرد.
غول فناوری مستقر در کوپرتینو اخیرا در زمینه بهبود خدمات صوتی خود خرید دیگری نیز انجام داده بود. این شرکت با هدف توسعه اپلیکیشن اختصاصی موسیقی کلاسیک و همچنین بهبود سرویس فعلی اپل موزیک، سرویس پخش موسیقی کلاسیک «پرایم‌فونیک» (Primephonic) را در تابستان سال جاری خریداری کرد.