05
فوریه

اخباری جدید از سوی اینتل

اخباری جدید از سوی اینتل:اینتل طی بیانیه ای اعلام کرده است که قصد گسترش گستره ی کاری خود را دارد و میخواهد راه جدیدی را برای رقیبان باز کند.

در حالی که همچین خبری را چندی پیش اریک هاگرس در کنفرانس جهانی رسانه اعلام کرده و تایید کرده است که اینتل قصد دارد پهنای گستره ی کاری خود را گسترش دهد و این به معنای آغازی نو برای کمپانی بزرگ اینتل میباشد.

وی همچنین افزود هم اکنون کمپانی اینتل درخواست های متفاوتی مبنی بر پشتیبانی از کمپانی ها مختلف همچون : اپل ، نوکیا ، مایکروسافت ، سونی ، سامسونگ و گوگل دارد.

Intel confirms streaming service and set-top box slated for 2013 to take on cable. Intel, Intel Media, Apple, Netflix, Set-top boxes 0

او هچنین افزود ما در صنعت تلویزیون های خانگی ، دوربین ها ، کنسول ها و تلفن های همراه تقاضاهای بالایی داریم و به دنبال پیشرفت کاری خود برای جذب بیشتر هستیم.

یکی از خبرنگاران سوالی از اریک پرسید مبنی بر اینکه : چرا اینتل قصد ساخت یک سخت افزار جدید را دارد ؟

اریک هم در جواب اعلام کرد که ما در حال ساخت چنین نرم افزاری هستیم برای اینکه قصد داریم  که این نرم افزار ما در هیچ پلتفرمی وجود نداشته باشد و تنها در اختیار خودمان باشد.

در آخر اریک اعلام کرد که ما فضا کاری خود را برای شرکت های بزرگ گسترش دادیم و منتظر علامت کاری آنان هستیم.

پردازنده‌های جدید نسل دوازدهم اینتل به نام آلدر لیک (Alder Lake) هنوز در بازار نسبتاً جدید هستند و برخی از این پردازنده‌ها نیز مانند Core i5-12600K و Core i9-12900K جزو بهترین پردازنده‌های موجود در بازار به‌شمار می‌روند. این شرکت بعد از معرفی پردازنده‌های دسکتاپ و لپ‌تاپ نسل دوازدهم، حالا خود را برای نسل بعدی پردازنده‌ها با نام رپتور لیک (Raptor Lake) آماده می‌کند.