25
ژانویه

اندروید ۱۱ سرانجام برای سرفیس دوئو مایکروسافت منتشر شد

اندروید ۱۱ سرانجام برای سرفیس دوئو مایکروسافت منتشر شد

اندروید ۱۱ سرانجام برای سرفیس دوئو مایکروسافت منتشر شد: سرفیس دوئو، دستگاهی که مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ عرضه کرد، به‌تازگی در سال ۲۰۲۲ به اندروید ۱۱ به‌روزرسانی شده؛ مدل جدید این دستگاه هنوز اندروید ۱۲ را دریافت نکرده است.

در اوایل ماه جاری میلادی، منتشر نشدن به‌روزرسانی اندروید ۱۱ برای سرفیس دوئو (Microsoft Surface Duo) خبرساز شد، خصوصاً با در‌ نظر گرفتن این حقیقت که مایکروسافت چند ماه قبل از آن اعلام کرده بود تا پایان سال ۲۰۲۱ این به‌روزرسانی را برای گوشی خود منتشر می‌کند. سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، مایکروسافت انتشار اندروید ۱۱ را برای دستگاه‌های آنلاک سرفیس دوئو در آمریکای شمالی و اروپا آغاز کرده است.

بر‌ اساس گزارش ورج، مایکروسافت سیاست انتشار تدریجی را برای به‌روزرسانی اندروید ۱۱ در پیش گرفته و این یعنی همه‌ی دستگاه‌های سرفیس دوئو به‌ شکل فوری به این نسخه‌ی اندروید به‌روزرسانی نمی‌شوند. مایکروسافت در وب‌سایت رسمی خود گفته: «برای سرفیس دوئوهای آنلاک یا لاک‌شده‌ی AT&T، ما در‌ حال آزمایش این نسخه و تأیید نهایی هستیم.»

بررسی سرفیس دوئو مایکروسافت

اندروید ۱۱ سرانجام برای سرفیس دوئو مایکروسافت منتشر شد:اکنون کاربران باید منتظر انتشار اندروید ۱۲ باشند، سیستم‌عاملی که هنوز حتی برای سرفیس دوئو 2 هم منتشر نشده است. به ادعای ویندوز سنترال، مایکروسافت تصمیم گرفته است اندروید 12L را در زمانی نامشخص به گوشی‌های خانواده‌ی سرفیس دوئو بیاورد؛ گفته می‌شود اندروید 12L به‌گونه‌ای طراحی شده تا تجربه‌ی کاربری اندروید ۱۲ را در نمایشگرهای بزرگ بهبود دهد.