15
ژانویه

تصاویر رندر جدید آیفون SE 3 را در کالبد آیفون XR به تصویر می‌کشند

تصاویر رندر جدید آیفون SE 3 را در کالبد آیفون XR به تصویر می‌کشند

تصاویر رندر جدید آیفون SE 3 را در کالبد آیفون XR به تصویر می‌کشند:رندرهای جدید از آیفون SE نشان می‌دهند که ارزان‌قیمت‌ترین گوشی هوشمند اپل می‌تواند کالبدی مشابه آیفون XR داشته باشد که البته کمی بعید به‌نظر می‌رسد.

با آغاز سال نو میلادی اپل طبق روال معمول خود را آماده‌ی برگزاری رویدادهایی برای رونمایی از جدیدترین محصولاتش می‌کند و گمان می‌رود که آیفون SE جدید یکی از محتمل‌ترین معارفه‌های سه‌ماهه نخست ۲۰۲۲ باشد.

شواهد نشان می‌دهد که گوشی یادشده تنها مدلی به‌روز شده از آیفون SE کنونی خواهد بود و مؤلفه‌های آن را حفظ خواهد کرد. بااین‌حال، شک‌وشبه‌هایی نیز دراین‌باره وجود دارد؛ زیرا در ابتدا گفته می‌شد که آیفون SE جدید می‌تواند بر زبان طراحی آیفون XR استوار باشد. حال رندرهایی منتسب به آیفون SE جدید توسط افشاگری به‌نام دیوید کوالسکی در وب‌سایت TenTechReview به‌اشتراک گذاشته شده است که درواقع گوشی هوشمندی را به تصویر می‌کشد که تلفیقی از آیفون XR و آیفون ۸ است.

رندر منتسب به آیفون SE 3

گفته می‌شود که گوشی یادشده بازطراحی مدل کنونی خواهد بود و همچنان بدنه کوچک و جمع‌وجوری را حفظ خواهد کرد؛ اما با توجه به استفاده از ناچ، حاشیه‌های نمایشگر به‌شدت کاهش خواهند یافت. از قرار معلوم، فیس آی‌دی نیز با تاچ آی‌دی جایگزین می‌شود. به‌طور کلی، غیرمنتظره نیست که اپل طراحی خط تولید گوشی‌های آیفون را یکسان کند.

رندر منتسب به آیفون SE 3

بااین‌حال، منابع موثق نظیر مارک گِرمن از بلومبرگ و مینگ‌چی کو، بر این باورند که آیفون SE 2022 هیچ تغییر بزرگی نخواهد داشت. اعتقاد بر این است که نسل سوم آیفون SE در ماه‌های آینده عرضه خواهد شد و با ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی و همان قیمت پایه ۳۹۹ دلاری مدل فعلی دردسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

آیفون SE احتمالاً به گوشی میان‌رده سالانه اپل تبدیل خواهد شد

تصاویر رندر جدید آیفون SE 3 را در کالبد آیفون XR به تصویر می‌کشند:در هر صورت، گوشی یادشده گزینه‌ای محبوب برای مشتریانی است که به‌دنبال آیفون جمع‌وجورتر با هزینه کمتر هستند. شایعات اخیر حاکی از آن است که آیفون ۱۳ مینی با‌توجه‌به گرایش خریداران به گوشی‌های بزرگ‌تر، مطابق با انتظار اپل با استقبال مواجه نشده و در‌مقایسه‌با سایر اعضای این خانواه فروش کمتری تجربه کرده است. ظاهراً امسال آخرین سالی است که اپل مدل مینی مجهز به نمایشگر ۵٫۴ اینچی را عرضه می‌کند؛ بنابراین، آیفون SE موقعیت بسیار مهمی برای اپل خواهد داشت.