26
دسامبر

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV EA70 2022 با قیمت ۵۱۸ دلار عرضه می‌شود

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV EA70 2022 با قیمت ۵۱۸ دلار عرضه می‌شود

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV EA70 2022 با قیمت ۵۱۸ دلار عرضه می‌شود:شیائومی از Mi TV EA70 ۲۰۲۲ رونمایی کرده و قرار است این تلویزیون هوشمند ۷۰ اینچی با قیمت ۵۱۸ دلار در چین به فروش برسد.

شیائومی در روز کریسمس از جدیدترین تلویزیون هوشمند خود با نام Xiaomi Mi TV EA70 ۲۰۲۲ در چین رونمایی کرد. پیش‌سفارش این تلویزیون ۷۰ اینچی برای ۲۷ دسامبر (۶ دی) در تمامی پلتفرم‌های اصلی تجارت الکترونیک چین برنامه‌ریزی شده و این محصول از ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) به فروش خواهد رسید.

به گزارش گیزموچاینا و به نقل از ITHome، تلویزیون هوشمند Mi TV EA70 ۲۰۲۲ قاب تمام فلزی ارتقا یافته‌ای با ضخامت ۲ میلی‌متر دارد و نسبت بدنه به صفحه‌نمایش آن ۹۷٫۹ درصد است. این تلویزیون از پنل ۷۰ اینچی 4K با وضوح ۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسل، نسبت تصویر ۱۶:۹، نرخ نوسازی ۶۰ هرتز و حداکثر روشنایی ۳۰۰ نیت بهره می‌برد. تلویزیون جدید شیائومی نسبت کنتراست ۴۰۰۰:۱ را ارائه می‌دهد، توانایی تولید ۱٫۰۷ میلیارد رنگ دارد و از بلندگوهای استریو پرقدرتی استفاده می‌کند.

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV EA70 2022
  • فروش تلویزیون‌های OLED در یک سال گذشته بیش از ۷۰ درصد افزایش داشته است

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV EA70 2022 با قیمت ۵۱۸ دلار عرضه می‌شود:در دل بدنه زیبای Mi EA70 ۲۰۲۲، این تلویزیون هوشمند از پردازنده Quadcore Cortex A35 همراه با ۸ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی پشتیبانی می‌کند. همچنین روی دستگاه، MIUI مبتنی بر اندروید برای TV 3.0 اجرا می‌شود. تلویزیون هوشمند شیائومی دارای مرکز خانه هوشمند داخلی است و از جستجو و سفارش صوتی پشتیبانی می‌کند.

شیائومی Mi TV EA70 ۲۰۲۲ در تاریخ ۲۷ دسامبر با قیمت ۳۲۹۹ یوان (۵۱۸ دلار) برای پیش‌خرید در دسترس خواهد بود. فروش این تلویزیون از ۳۱ دسامبر در چین آغاز خواهد شد.