18
اکتبر

درباره Google Workspace بیشتر بدانید

درباره Google Workspace بیشتر بدانید:Google Workspace روش جدیدی برای آنلاین کار کردن در اختیار کسب‌وکارتان قرار می‌دهد. 

با Google Workspace می‌توانید با استفاده از نام دامنه شرکت‌تان نشانی ایمیل کاری‌ای مانند susan@yourcompany داشته باشید. کسب‌وکارتان به ابزارهای دیجیتال Google مثل فضای ذخیره‌سازی آنلاین، تقویم‌های هم‌رسانی‌شده، و کنفرانس ویدیویی هم دسترسی خواهد داشت که همکاری میان افراد تیم‌تان را آسان و شفاف می‌کند.

در Google Workspace ثبت‌نام کنید.

کارهایی که می توانید با Google Workspace انجام دهید

 • دریافت ایمیل سفارشی برای کسب‌وکارتان: افزون بر استفاده از ویژگی‌های «Google برای کسب‌وکار من» مثل «پست‌ها» و «Photos» برای ایجاد و گسترش نمانامتان، شما می‌توانید برای همه افراد تیمتان ایمیل شخصی‌شده راه‌اندازی کنید.
 • پشتیبان‌گیری امن ایمیل‌ها و فایل‌های کاری: دسترسی به حساب‌های کاری تیمتان را به‌آسانی ایمن کنید، و مطمئن شوید از ایمیل و فایل‌های کاری‌شان پشتیبان گرفته می‌شود.
 • مشارکت هم‌زمان از هر دستگاهی: اعضای تیمتان می‌توانند از هرجا و با هر دستگاهی همراه با یکدیگر روی سندها کار کنند، جلسه‌های ویدیویی بگذارند و به‌راحتی سایت‌های پروژه داخلی ایجاد کنند.
 • دسترسی آسان به تمام ابزارهایتان از یک مکان: تمام ابزارهای کارتان در یک بسته با هم است و به‌آسانی دردسترس تیمتان قرار می‌گیرد.
 • کار کردن با هر دستگاهی، حتی بدون اینترنت: به ایمیلتان در هر زمانی و از هرکجا (لپ‌تاپ، دستگاه تلفن همراه یا رایانه همرسان‌شده) دسترسی داشته باشید. اتصال به اینترنت لازم نیست. پیام‌ها را بدون اتصال بخوانید و پیش‌نویسی کنید. وقتی به حالت آنلاین برگشتید همه آن‌ها برای ارسال آماده‌اند.
 • داشتن ضمانت ۹۹/۹٪ برای زمان فعال بودن سیستم ایمیل کسب‌وکار: فیلترهای هرزنامه پیش‌رو در این صنعت، ایمیل‌های ناخواسته را از صندوق ورودی‌تان دور نگه می‌دارد.
 • برای اطلاع از طرح‌های پرداخت از Google Space Pricing بازدید کنید.

روش کار Google Workspace با دامنه و ایمیل شما

درباره Google Workspace بیشتر بدانید:وقتی برای حساب Google Workspace ثبت‌نام می‌کنید، می‌توانید دامنه جدیدی بخرید یا از دامنه‌ای که قبلاً داشته‌اید استفاده کنید.

با داشتن نام دامنه، شما و تیمتان می‌توانید از انواع سرویس‌های Google Workspace استفاده کنید، از جمله:

 • Gmail
 • تقویم
 • فضای ذخیره‌سازی Drive
 • ویرایشگران «سندنگار Google»، شامل اسناد، صفحه‌گسترده‌ها، و اسلایدها
 • Hangouts Chat و Hangouts Meet
 • «برنامه‌ساز»، Keep،‏ Sites، یا Jamboard

به‌تأیید رساندن دامنه

برای اینکه Google Workspace را با استفاده از دامنه‌ای به‌کار ببرید، باید نشان دهید که مالک آن دامنه هستید. هنگام ثبت‌نام، شما را در آن فرایند هدایت می‌کنیم. درباره چگونگی به‌تأیید رساندن دامنه‌تان بیشتر بدانید.

تنظیم ایمیل سفارشی

با Google Workspace می‌توانید ایمیلی سفارشی مثل susan@yourcompany با نام دامنه انتخابی شرکت‌تان داشته باشید. ایمیل کاری باعث ایجاد اعتماد در مشتری می‌شود و به شما هم اجازه می‌دهد تا فهرست ایمیل گروهی مانند sales@yourcompany ایجاد کنید.

پس از ثبت‌نام برای Google Workspace و به‌تأیید رساندن دامنه انتخابی‌تان، دستورالعمل‌های گام‌به‌گامی در اختیارتان قرار داده می‌شود تا ایمیل سفارشی‌تان را راه‌اندازی کنید. این کار شامل عوض کردنسوابق MX دامنه‌تان هم می‌شود. دستورالعمل‌های گام‌به‌گام را برای میزبان دامنه‌تان پیدا کنید.

نکاتی برای شروع به کار

درباره Google Workspace بیشتر بدانید:هنگام استفاده از Google Workspace بازبینه زیر را درنظر داشته باشید. در راهنمای شروع سریع کسب‌وکارهای کوچک با تمام این موضوع‌ها شروع به کار کنید.گسترده کردن همه مواردجمع کردن همه مواردتیم خود را مدیریت کنیدجلسات و ایمیل خود را مدیریت کنیدفایل‌ها و پوشه‌های خود را هم‌رسان کنیدکار با Docsمدیریت دستگاه همراهراهنمایی‌های سرپرست