آنر از پرچمداران سری مجیک ۴ در تاریخ ۹ اسفند رونمایی می‌کند
17
فوریه

آنر از پرچمداران سری مجیک ۴ در تاریخ ۹ اسفند رونمایی می‌کند

آنر از پرچمداران سری مجیک ۴ در تاریخ ۹ اسفند رونمایی می‌کند :

گوشی‌های پرچم‌دار ۲۰۲۲ آنر یعنی گوشی‌های مجیک ۴، مجیک ۴ پرو و مجیک ۴ پرو پلاس با پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱ ,۹ اسفند در رویداد MWC 2022 معرفی خواهند شد.

آنر جزو معدود برندهای گوشی است که موفق شده در سه‌ماهه آخر سال میلادی گذشته به رشد بسیار خوبی دست پیدا کند؛ مخصوصاً در چین. گوشی آنر ۵۰ یکی از گوشی‌های میان‌رده این شرکت محسوب می‌شود که در رده قیمتی خود عملکرد بسیار خوبی دارد. به دلیل اینکه این گوشی در بیش از ۴۰ کشور عرضه شده، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

قطعاً اگر این برند در سال ۲۰۲۲ نیز به همین صورت رشد کند، موفقیت بسیار بزرگی به دست آورده است و تقریباً مطمئن هستیم در سال میلادی جاری به این سمت حرکت خواهد کرد. آنر اعلام کرده گوشی‌های جدید پرچم‌دار خود یعنی گوشی‌های جدید سری مجیک ۴ را در رویداد MWC 2022 در تاریخ ۲۸ فوریه (۹ اسفند) معرفی خواهد کرد.

آنر از پرچمداران سری مجیک ۴ در تاریخ ۹ اسفند رونمایی می‌کند

آنر از پرچمداران سری مجیک ۴ در تاریخ ۹ اسفند رونمایی می‌کند : در مورد این گوشی‌های جدید که با نام گوشی‌های سری مجیک ۴ عرضه می‌شوند، اطلاعات زیادی در دست نیست و اطلاعات رسمی منتشرشده توسط خود آنر تنها نشان می‌دهد که این گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱ است؛ البته طبق اطلاعات منتشرشده در گزارش‌های غیررسمی که مدتی پیش منتشر شده‌اند، احتمالا پرچم‌داران جدید آنر به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و نمایشگر آمولد با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز مجهز هستند.

به نظر می‌رسد گوشی‌های مجیک ۴ آنر حداقل در سه نسخه عرضه شومد که شامل مجیک ۴، مجیک ۴ پرو و مجیک ۴ پرو پلاس می‌شود. ظاهراً هر سه نسخه مجهز به اسنپدراگون ۸ نسل ۱ خواهند بود. انتظار می‌رود این سه نسخه تفاوت‌های شاخصی با یکدیگر داشته باشند. قطعاً در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی‌ها منتشر خواهد شد.

به نظر شما گوشی‌های کدام یک از برندهای چینی در رده‌های قیمتی مختلف عملکرد بهتری دارند و آیا گوشی‌های آنر توانایی رقابت با گوشی‌های هواوی و شیائومی و برندهای زیرمجموعه شیائومی را دارند یا خیر؟