05
ژانویه

سامسونگ مدل المپیک گلکسی زد فلیپ ۳ را معرفی کرد

سامسونگ مدل المپیک گلکسی زد فلیپ ۳ را معرفی کرد

سامسونگ مدل المپیک گلکسی زد فلیپ ۳ را معرفی کرد:شرکت سامسونگ مدل المپیک گوشی هوشمند گلکسی Z Flip 3 5G را رسماً معرفی کرد. این مدل با الهام از رویداد ورزشی المپیک زمستانی پکن طراحی شده است.

سامسونگ رابطه‌ی نزدیکی با بازی‌های المپیک دارد و در طول سال‌های گذشته، مدل‌های مختلفی از گوشی‌های هوشمند خود را به بازار عرضه کرده است. این شرکت در ژوئن ۲۰۲۱، نسخه‌ی المپیک گلکسی S21 5G را معرفی کرد.

جای تعجب نیست که تنها یک ماه مانده به المپیک زمستانی پکن، سامسونگ با مشارکت این رویداد ورزشی، گوشی هوشمند دیگری را معرفی کرده تا حمایت خود را از این رویداد نشان دهد.

به گزارش فون‌آرنا، سامسونگ نسخه‌ی المپیک (Olympic Edition) گلکسی زد فلیپ ۳ را رسماً رونمایی کرد. گفتنی است که المپیک زمستانی پکن بین روزهای ۴ تا ۲۰ فوریه در پکن برگزار خواهد شد. این گوشی جدید در تعداد محدود عرضه می‌شود و روی آن نشان المپیک ۲۰۲۲ در کنار برند سامسونگ تعبیه شده است.

مدل المپیک گلکسی زد فلیپ ۳ ۵جی

سامسونگ مدل المپیک گلکسی زد فلیپ ۳ را معرفی کرد:مدل Olympic Edition گلکسی زد فلیپ ۳ در رنگ سفید با حاشیه‌های طلایی تولید شده است و این دقیقاً همان ویژگی‌ای است که این محصول را از مدل‌های دیگر متمایز می‌کند. این گوشی همچنین از تم سفارشی المپیک بهره می‌برد که در آن تصاویر زمینه، نمادها و سبک‌ ساعت‌های روی نمایشگر با رویداد المپیک زمستانی پکن یکپارچه شده است.