28
نوامبر

ال‌جی مدیرعامل جدیدی را رهبربخش الکترونیکی كرد


ال‌جی مدیرعامل جدیدی را برای رهبری بخش الکترونیکی خود منصوب می‌کند

 

ال‌جی مدیرعامل جدیدی را رهبربخش الکترونیکی كرد: ویلیام چو در اول دسامبر زمام امور ال‌جی الکترونیکس را برعهده خواهد گرفت.

ال‌جی مدیرعامل جدیدی را برای رهبری تجارت الکترونیک خود منصوب کرده است. از اول دسامبر، ویلیام چو، مدیر ارشد استراتژی فعلی، جانشین بونگ سوک کوان خواهد شد و عنوان مدیر عاملی ال‌جی الکترونیکس را برعهده می‌گیرد. در همین حال، طبق گزارش The Korea Herald، مدیرعامل پیشین، ریاست هلدینگ اصلی ال‌جی را بر عهده خواهد گرفت. چو از سال ۱۹۸۷ با ال‌جی الکترونیکس کار می‌کند. قبل از آخرین مقامش، او به عنوان رئیس ال‌جی کانادا فعالیت می‌کرد و بعداً نیز همین نقش را در ال‌جی استرالیا و ال‌جی آمریکا داشت.

به گزارش انگجت، چو در آستانه در دست گرفتن زمام ال‌جی الکترونیکس در نقطه عطف این شرکت است. از آن‌جایی که بخش موبایل ال‌جی در ۲۳ فصل متوالی موفق به کسب سود نشده بود، این شرکت واحد مذکور را در ماه جولای تعطیل کرد. در این مرحله، ال‌جی الکترونیکس احتمالاً بیشتر به خاطر تلویزیون‌ها و مانیتورهایش شناخته می‌شود، اما در آنجا نیز با رقابت سختی از سوی سامسونگ و انواع رقبای چینی مواجه است.

فروش تلویزیون‌های OLED در یک سال گذشته بیش از ۷۰ درصد افزایش داشته است

ال‌جی مدیرعامل جدیدی را رهبربخش الکترونیکی كرد:با این حال، چو از تعداد انگشت‌شماری از مدیرانی که شرکت تصمیم گرفته سمت‌های آنان را تغییر دهد، کمک خواهد گرفت تا بتواند ال‌جی را بار دیگر به روزهای اوج خود برساند. مهم‌تر از همه، ایک هوان جانگ در شرف تصاحب جایگاه برتر در واحد راه‌حل‌های تجاری شرکت است. جانگ اخیراً مسئول نظارت بر مجموعه کسب‌و‌کار فناوری اطلاعات ال‌جی بود. وی با کار در این بخش به ال‌جی کمک کرد تا به بازیکنی مهم در فضای مانیتور تبدیل شود.